Учасники “Маршу миру” у Москві виконали відому кричалку “Ла-ла-ла…”

imagesБагато учасників акції на знак солідарності з Україною прикріпили до одягу жовто-блакитні стрічки. Як повідомляє УНІАН, у Москві кілька десятків тисяч росіян беруть участь у “Марші миру”.

Багато людей тримають в руках державні прапори України і Росії, а також прапори різних російських опозиційних партій і рухів. Деякі учасники акції одягнені в одяг кольорів українського державного прапора.

Крім цього, можна побачити плакати з написами: «Ні-війні», «Ла-ла-ла… зупини війну», «Пробач мені, Україно», «Руки геть від України», «Разом зупинимо війну», «Я не хочу війни», «Путіну потрібні раби і вороги, Росії вони не потрібні, матерям не потрібні труни», «Росія не веде війни, звідки ж «націонал-зрадники», «вороги» і безіменні могили?». Багато присутніх тримають в руках портрети російських військовослужбовців, загиблих на території Донбасу.

Зазначимо, що учасники акції співають гімн України, а також скандують: "Ні-війні!", "Слава Україні! Героям слава!" Деякі виконують популярну кричалку українських фанатів "Ла-ла-ла..."