Учасники акції “Ми маємо гідність” висунули 10 вимог українській владі (Відео)

Віче "МИ маємо гідністЬ" на майдані НЕзалежності Києва 21 листопада. Фото - Фейсбук Рух Опору Капітуляції
Віче “Ми маємо гідність” на майдані Незалежності Києва 21 листопада. Фото – Фейсбук Рух Опору Капітуляції

Не допустити капітуляції України перед Росією як країною-агресором і повернення окупованого Криму до складу України одночасно із поки окупованим Донбасом – зокрема, такі вимоги висунули українській владі учасники віча, що відбулось на Майдані Незалежності в Києві ввечері 21 листопада.

Кілька тисяч учасників акції “Ми маємо гідність” вишли на неї, щоб засвідчити – українці і через 6 років після початку Революції Гідності продовжують боротись за демократичний шлях розвитку України.

10 вимог, висунутих учасниками народного віче “Ми маємо гідність”, організатори опублікували у Фейсбук на офіційній сторінці “Руху опору капітуляції”.

Читайте також: «Українська доктрина безпеки та миру», яку представив «Рух опору капітуляції» (Текст, Відео)

Під ча акції її учасники насамперед наголошували на тому, що українське суспільство досі не знає, з якими планами і вимогами поїде на зустріч “нормадської четвірки” 9 грудня у Парижі Президент України.

“Ми прийшли сюди, бо хвилюємося, що 9 грудня може статись капітуляція України перед Кремлем, бо насправді ми не знаємо, які умови Путін ставить сьогодні перед Зеленським. Ми хотіли б отримати ці відповіді”, – сказав один із учасників віче про мету акції.

Більше подробиць про віче “Ми маємо гідність” на майдані Незалежності у Києві 21 листопада – у відео  з програми новин та в повній версії акції 5 каналу.