Убивство адвоката в Кропивницькому: у розслідуванні можливий кардинальний поворот через пораненого у стрілянині (Відео)

Адвокат Олександр Іванов міг бути випадковою жертвою вбивства
Адвокат Олександр Іванов міг бути випадковою жертвою вбивства

Справжньою ціллю нападників, які 22 серпня в Кропивницькому розстріляли адвоката Олександра Іванова, міг бути не він, а його поранений співрозмовник, який зараз у лікарні.

Про такий можливий поворот у розслідуванні справи повідомляє ТСН.

ГУ Нацполіції у Кіровоградській області, підтвердивши факт убивства екс-заступника начальника обласної поліції, а тепер адвоката Олександра Іванова, на своєму сайті нових даних про розслідування умисного вбивства від учора не повідомила.

Читайте також: Стріляли з АК: перші дані про вбивство адвоката в Кропивницькому (Відео)

Натомість журналісти з’ясували, що поранений під час стрілянини зловмисниками з АК – це Андронік Мартиросян, на якого в квітні цього року вже вчиняли замах. Тоді у під’їзді біля дверей квартири Мартиросяна пролунав вибух, постраждалих не було. Не виключено, що зараз замах на Мартиросяна повторили. Відомо, що в момент стрілянини він повертався із СІЗО від сина, якого підозрюють в убивстві екс-бійця АТО.

Медики лікарні, куди госпіталізували пораненого Андроніка Мартиросяна, спростували інформацію, що він начебто помер – загрози життю Мартиросяна немає, в нього кульове поранення руки.

Поліція Кіровоградщини, запустивши план “Сирена”, нападників, які вчинили смертельну стрілянину з автомата Калашникова опівдні 22 серпня в Кропивницькому, досі розшукують. Відомо, що з місця злочину вони тікали на вишневих “Жигулях”.

Більше про нові подробиці, що можуть кардинально змінити хід розслідуванян кримінального провадження, – у сюжеті ТСН.