У ЗУНУ вручили дипломи слухачам Школи польського та європейського права (Фото)

Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті відбулося вручення дипломів слухачам Школи польського та європейського права.

Вивчали такі дисципліни, як кримінальне право, європейське договірне право, конституційне право, система органів правосуддя та адвокатури в Польщі, польське та європейське право господарських товариств, укладення та зміст договорів й недійсність правочинів у польському праві, застосування європейського права та його вплив на польське цивільне право, цивільно-правові способи спадкування у польському праві, європейська система захисту прав людини, раціональність творення права.

Викладачі та студенти опанували курс «Юридична польська мова». Отримавши диплом Ягеллонського університету та Західноукраїнського національного університету, учасники ділилися враженнями й дякували керівнику проєкту Саванець Людмилі та координатору Тетяні Подковенко за якісну підготовку та цікавий досвід.

До вручення нагород долучилася проректор з науково-педагогічної роботи Оксана Десятнюк, яка привітала випускників й побажала подальшого професійного росту і самовдосконалення.

Окрім вивчення дисциплін юридичного спрямування, слухачам у Школі польського та європейського права було запропоновано:

– курс польської юридичної мови;

– курс лекцій та практичних занять з актуальних та перспективних правових дисциплін. Лекції читали викладачі факультету права і адміністрації Ягеллонського університету та запрошені викладачі з ЄС, США.

Найкращим студентам Школи була запропонована стипендія для проходження стажування у престижних польських юридичних об’єднаннях, адвокатських конторах, банках, комерційних корпораціях та державних установах (Варшава, Краків).

ЗУНУ запрошує усіх охочих долучитися до навчання у Школі!

За детальною інформацією звертатися: [email protected], або за номером телефону до координатора проєкту: 097 482 0101 – Тетяни Подковенко.