У ЗСУ вийшов друком фотоальбом про військове співробітництво із державами-партнерами НАТО

фото: ЗСУ

«Сильніші разом» – під такою назвою нещодавно побачив світ фотоальбом про міжнародний вимір військового співробітництва Збройних Сил України.

Фотоальбом презентований на зустрічі Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака з представниками ЗМІ та військовими експертами, яка відбулася нещодавно в Генеральному штабі ЗС України, інформують на сторінці фейсбук Генеральний штаб ЗСУ.

«Сильніші разом» – це вже наповнена дієвими справами новітня історія України, яка закарбована у фото та відображає принципову позицію партнерів та союзників по НАТО під час міжнародного збройного конфлікту, який веде російська федерація проти України.

У альбомі зібрано фотоматеріали про спільну участь Збройних Сил України в міжнародних навчаннях з державами-партнерами НАТО як в Україні, так і за кордоном, виконання завдань за призначенням та бойову підготовку особовим складом Збройних Сил України протягом 2019-2020 років.

«Сильніші Разом» – це десятки тисяч військовослужбовців ЗС України, які пройшли навчання в рамках тренувальних місій «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна – JMTG-U», операції ЗС Канади «UNIFIER», операції ЗС Великої Британії «ORBITAL» та Литовської військової тренувальної місії в Україні «LMTM-U» й сотні іноземних інструкторів, які забезпечують дієвий механізм практичної адаптації стандартів НАТО на всіх рівнях військового управління.

Книга підготовлена за ініціативи Управління зв’язків з громадськістю ЗС України та за підтримки Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака.