У ЗСУ пройшов семінар на тему ґендерної рівності в армії

фото: Генеральний штаб ЗСУ (фейсбук)

Про це повідомляють на сторінці фейсбук Генеральний штаб ЗСУ.

Провела зустріч в Одесі представниця відділу міжнародного права Управління правового забезпечення Генерального штабу ЗС України капітан юстиції Юридичної служби Збройних Сил України Інна Заворотько, котра виступила із доповіддю на тему: «Законодавча база забезпечення ґендерної рівності у Збройних Силах України» .

Тема дуже актуальна і потребує вивчення, розповіла доповідачка. За останні 3-4 роки Україна як держава значно просунулася у ствердженні гендерної рівності в ЗС України в сфері законодавчого врегулювання.

Протягом тривалого часу найболючішим залишалось питання можливості обіймання жінками ВОС у війську. Після тривалої роботи наразі таких обмежень практично не існує.

Так, наприклад, відповідно до наказу МОУ від 13.12.2018 №627 «Про затвердження переліків військово-облікових спеціальностей і штатних посад рядового, сержантського і старшинського складу і тарифних переліків посад вищезазначених військовослужбовців» усі ВОС, а відтак і всі посади рядового, сержантського і старшинського складу, доступні для військовослужбовців-жінок. Разом з тим, завдяки змінам, внесеним наказом МОУ від 05.02.2020 №26, доступними для жінок стали ВОС, пов’язані з бойовим застосування підрозділів.

Зазначені зміни є одним із яскравих досягнень Збройних Сил України щодо впровадження гендерної рівності у нормативно-правових актах.

Вирішення питання забезпечення рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків у ЗС України дозволить ефективно реалізувати програму управління кар’єрою військовослужбовців: просування по службі, направлення для навчання за кордон, виконання завдань у складі міжнародних місій тощо, зазначив Директор департаменту соціального та гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України Назім Агаєв.

За його словами, вимоги до посад військовослужбовців не можуть ґрунтуватися на критеріях статевої приналежності. Важливим елементом є також створення сучасної системи грошового забезпечення, яка має базуватися на окладі за військовим званням та окладі за вислугу років. Це кардинально змінить процес переміщення військовослужбовців на ротаційній основі з однієї посади на іншу, але в межах однієї категорії військового звання.