У ЗСУ назвали втрати російських окупантів Донбасу за квітень

За четвертий місяць 2021 року російські окупанти втратили на Донбасі 69 бойовиків, а з початку “всеосяжного” перемир’я – 474.

Про це повідомив у Твіттер прес-офіцер Збройних сил України Сергій Нещадим.

За його даними, із 69-ти знешкоджених у квітні російських окупантів 31 загинув, а 38 отримали поранення і травми.

Жоден із цих бойовиків не загинув і не дістав ушкоджень у бою. Всі ці 69 російських окупантів загинули і були поранені на Донбасі через необережне поводження зі зброєю, нещасні випадки, бійки, пиятику, наркоманію, вбивства і самогубства в рядах так званих “армій” самопроголошених “ДНР”і “ЛНР”.

За даними прес-офіцера ЗСУ, з початку "всеосяжного перемир'я" 27 липня 2020 року до 30 квітня 2021 року кількість убитих та поранених на Донбасі окупантів склала загалом 474 бойовиків, найманців і кадрових російських військових.

Зокрема, у боях за час перемир'я на Донбасі загинули 8 і були поранені 7 російських окупантів. Ще 216 загиблих і 258 поранених - це небойові втрати ворога.

Втрат російські окупанти Донбасу зазнали не тільки в живій силі, а й у техніці.

Як повідомив прес-офіцер Збройних сил України Сергій Нещадим, від 27 липня минулого року до кінця квітня цього року на Донбасі було знищено 12 одиниць військової техніки ворога: 1 бойову бронемашину, 6 безпілотників і 5 військових автомобілів.

Читайте також: Кремль придумав фейк, щоб приховати втрати російських окупантів на Донбасі

Як повідомляла ІА "7 "Днів-Україна", раніше цієї весни ГУР Міноборони України інформувало, що російському командуванню знадобилось фейкове прикриття, щоб приховати величезні втрати російських окупантів Донбасу на ними ж закладених мінних полях.

"Мінування окупантами місцевості за відсутності координації дій між підрозділами призвело до збільшення безповоротних та санітарних втрат особового складу з'єднань і частин першого та другого армійських корпусів. При цьому противник продовжує обладнувати мінні загородження", - пояснила втрати в рядах бойовиків "ДНР" і "ЛНР" українська військова розвідка.

Читайте також: Турчинов назвав головний ресурс, завдяки якому Україна переможе агресію Путіна (Відео)