У зруйнованій вибухом багатоповерхівці Києва знайшли зброю і вибухівку (Фото)

Зруйнована вибухом у червні багатоповерхівка у Києві на Позняках. Фото – ДСНСУ

В одній із квартир 10-поверхівки на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5 на столичних Позняках, де влітку стався смертельний вибух, рятувальники знайшли вогнепальну зброю, боєприпаси та, ймовірно, вибухонебезпечні рідини.

Про це проінформували у Департаменті муніципальної безпеки КМДА, повідомляє сайт столичної адміністрації.

Читайте також: Кадри зсередини зруйнованого будинку в Києві: вибух “виривав” квартири блоками (Відео)

“14 жовтня приблизно о 14:00 під час проведення робіт із повернення речей мешканців будинку на Соломії Крушельницької, 1/5, в одній із квартир знайдено, за попередньою інформацію, нелегальну вогнепальну зброю. Зокрема, із квартири вилучено пістолети, рушниці, боєприпаси та ємкості, попередньо, із вибухонебезпечною речовиною. Проводиться досудове розслідування за ст. 263 ч. 1 Кримінального кодексу України. Вилучену зброю, боєприпаси та ємкості передано до поліції для проведення слідчих дій”, – повідомили в КМДА.

Читайте також: Момент смертельного вибуху в багатоповерхівці Києва: ударна хвиля струснула все на відстані пів кілометра (Відео)

Там нагадали, що з 13 жовтня рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби “Київська служба порятунку” почали пошук та повернення особистих речей мешканцям будинку на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5, пошкодженого внаслідок вибуху у червні.

Читайте також: Вижила лише донька: від вибуху в будинку Києва загинула ціла родина (Відео)

Зброя і боєприпаси, знайдені в зруйнованому вибухом будинку на Позняках. Фото – КМДА