У Житомирі відкрили унікальний навчально-лабораторний комплекс (Фото)

фото: armyfm.com.ua

Унікальний навчально-лабораторний комплекс «Кіберполігон», ядром якого є сучасне програмне та апаратне забезпечення, відкрили у Житомирському військовому інституті імені С. Корольова. Курсанти та студенти опановуватимуть тонкощі кібербезпеки в комп’ютерних системах та мережах різного функціонального призначення.

Про це інформує сайт armyfm.com.ua.

Потужне технічне та програмне забезпечення якого дозволить вирішувати широкий перелік навчальних та наукових завдань, створення та випробування новітніх технологій забезпечення кібербезпеки й тестування комп’ютерних систем.

фото: armyfm.com.ua

За словами полковника Руслана Грищука, начальника кафедри захисту інформації та кібербезпеки, який і є ініціатором створення навчально-лабораторний комплексу: кіберполігон побудований таким чином, що на ньому можливо організовувати одно- та багатосторонні змагання із забезпечення кібербезпеки. Це суттєво підвищує рівень професійної майстерності майбутніх офіцерів.

За словами Олександра, облаштування навчального Кіберполігону стало можливим за сприяння випускника інституту Ярослава Калініна. Нині він технічний директор науково-виробничого центру, що займається створенням нових технологій в галузі безпеки та оборони.

Загалом подібна тренувальна база є унікальною для українських навчальних закладів.