У Житомирі розпочався оперативний збір командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України (Фото)

фото: Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України
фото: Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

У Житомирі розпочався оперативний збір з офіцерами структурних підрозділів командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Захід оперативної підготовки проходить під безпосереднім керівництвом командувача Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенанта Євгена Мойсюка.

Протягом трьох днів, учасники збору підвищуватимуть свої теоретичні знання, практичні уміння та навички, необхідні для виконання обов’язків у новій організаційній структурі,інформує сторінка Фейсбук Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Також офіцери підвищать свій рівень навченості щодо оперативного планування застосування і всебічного забезпечення угруповань військ (сил) та управління ними у ході ведення операції сил оборони, обміняються досвідом з підготовки та ведення операцій, організації роботи в складі пунктів управління, методиці проведення заходів бойовоі підготовки тощо.

фото: Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України
фото: Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

В перший день, посадові особи структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України за напрямком своєї діяльності розглядали з офіцерам командування актуальні та пріоритетні теми. Зокрема висновки з воєнно-стратегічної обстановки навколо України, систему управління ЗС України та іншими складовими сил оборони за результатами виконання програм з трансформації, перспективи переоснащення ЗС України, військових частин (підрозділів) новими видами озброєння та військової техніки, методику проведення тактичних і командно-штабних навчань, заходи з відновлення боєздатності тощо.

За словами командувача Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенанта Євгена Мойсюка, оперативний збір з офіцерами командування передбачає досить цікаву та корисну програму.

– Планом оперативного збору передбачено проведення показових занять, де будуть представлені тактичні дії одного із десантно-штурмових підрозділів, практичне десантування вантажів засобами точної доставки іноземного виробництва, практичних занять із застосуванням сучасних математичних моделей проведення оперативно-тактичних розрахунків, моделювання бойових дій та багато іншого – повідомив генерал-лейтенант Євген Мойсюк.