У Житомирі діє школа історичного фехтування та повноконтактних боїв: які особливості тренувань у закладі?(Фото)

фото із сайту Житомирської міської ради
фото із сайту Житомирської міської ради

Віднедавна у Житомирі діє школа історичного фехтування  та повноконтактних боїв «Фрібург Бер». Сьогодні під час зустрічі у міській раді  керівник організації  Василь Назаров,  чемпіон України в номінаціях «Щит-меч» та «Меч-меч», презентував  роботу школи та розповів про напрямки лицарського спорту.

Таку школу у місті давно планували відкрити. Є у Житомирі зацікавлені у цьому виді спорту люди. Та й в Україні все більшу популярність завойовує середньовічний історичний бій. З 2016 року його  внесено до реєстру визнаних видів спорту.

Про це йдеться на сайті Житомирської міської ради.

У металевих обладунках тренуються тільки юнаки і дорослі. Діти  ж займаються в   м’яких  тренувальних аналогах з відповідними захистами  голови, кисті рук, ніг та ін. До речі, школа має свою майстерню з  виготовлення  інвентарю для фехтування.

фото із сайту Житомирської міської ради
фото із сайту Житомирської міської ради

Тренування проходять регулярно  5 разів на тиждень, з них 2 заняття зі стрільби з лука і 3 – з фехтування та повноконтактних боїв.

Наразі у них займаються як дорослі, так і діти, а  спеціальна програма розроблена  самим засновником фехтувальної  школи.

Організатори школи кажуть, що  коли людина тільки розпочинає займатися,  вона має пройти загальну  фізичну підготовку.  Три роки –  це той  період, за який  спортсмен проходить програму школи та може досягти  вищого професійного рівня.

Під час зустрічі юні житомирські лицарі поділилися, чому вчить їх такий молодий і видовищний вид спорту. Мовляв, набули навичок комунікації з людьми та  стали більш вільно себе почувати.