У Зеленського розповіли про нову концепцію відзначення Дня Незалежності України 24 серпня на Хрещатику (Відео)

Парад до Дня Незалежності України 24 серпня 2015 ркоу. Фото - УНІАН
Парад до Дня Незалежності України 24 серпня 2015 ркоу. Фото – УНІАН

24 серпня замість параду на Хрещатику у Києві буде хода, а після неї – концерт.

Про це заявив сьогодні журналістам глава Офісу Президента України Андрій Богдан.

За його словами, розроблена нова концепція відзначення річниці Незалежності України. У святкування буде режисер-постановник.

За словами Богдана, параду 24 серпня на Хрещатику не буде, натомість головною вулицею столиці пройде “хода гідності”, участь у якій візьмуть бійці ЗСУ різних родів військ,та ветерани АТО, а також військові медики, волонтери.

Потім буде промова президента України, а після того – “грандіозний концерт”.

Чим “хода гідності” відрізнятиметься від параду, Андрій Богдан не уточнив.

Читайте також: Верховний головнокомандувач ЗСУ Зеленський скасував військовий парад з нагоди Дня Незалежності України (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», ідея президента України Володимира Зеленського скасувати проведення військового параду до Дня незалежності України в цьому році і гроші від параду роздати як премії всім військовим викликала хвилю обурення в українському суспільстві. Ветерани АТО і військові заявили, що все одно вийдуть на Хрещатик 24 серпня і зробити це їм не заборонить ніхто.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабміну 10 червня доручив відомствам знайти гроші на його проведення.

Читайте також: Військовий парад 24 серпня в Києві таки буде? Гройсман знайшов альтернативу рішенню Зеленського: «Це буде парад гордості» (Відео)

Усі подробиці у відео “Громадського телебачення” повної версії брифінгу глави Офісу президента України. Про ходу 24 червня з нагоди Дня Незалежності України на відео з 11 хвилини.