У Зеленського розкрили план контрнаступу ЗСУ: “Ця війна масштабна” (Відео)

Фото – Getty Images

Українські війська ведуть контрнаступ по всій лінії фронту довжиною в 1300 кілометрів. Однак план контрнаступу кардинально відрізняється від способів, “як у радянських фільмах”.

Про це радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк заявив в інтерв’ю каналу “1+1“.

“Ми контратакуємо, збільшуючи кількість обстрілів ключових елементів, які забезпечують можливість російській армії в принципі воювати. Це склади з боєприпасами, це бази з паливом, це командно-тактичні штаби, це тренувальні центри і таке інше. Знищення всієї цієї інфраструктури – це і є, по суті, деблокада. Деморалізовані вони потроху відступають. Деблокада йде по всій лінії фронту – тисяча триста кілометрів, не тільки на півдні… Тому контрнаступ уже йде по всій тимчасово окупованій території України. Саме таким буде контрнаступ”, – сказав Подоляк про план контрнаступу ЗСУ задля звільнення всієї України від російських загарбників.

Представник Офісу президента України наголосив, що без перемоги ЗСУ на полі бою Україна на переговори з Росією не піде, бо будь-які переговори "про мир" зараз вигідні тільки РФ.

"Для нас це фантастично програшний сценарій – будь-які переговори сьогодні", – наголосив Подоляк.

Він підкреслив: своїми перемогами над військами РФ ЗСУ вже продемонстрували, що "друга армія світу" - це архаїчна армія, не здатна успішно воювати.

"Ця війна масштабна. Такої війни давно не було. Вона має розставити крапки над "і", - підкреслив Подоляк.

Більше - у повній версії інтерв’ю радника глави Офісу президента України Михайла Подоляка каналу "1+1".