У Зеленського пояснили, чому незадоволені датою інавгурації: “Недержавницька позиція” (Відео)

Володимир Зеленський в ролі президента у серіалі
Володимир Зеленський в ролі президента у серіалі

20 травня о 10 годині у ВР відбудеться інавгурація Президента України Володимира Зеленського, хоч обранням саме цієї дати для церемонії у команді Зеленського незадоволені.

Про це заявив речник штабу Володимира Зеленського в ефірі ТСН Дмитро Разумков.

Читайте також: Стартував відлік часу до інавгурації: у «Голосі України» опублікували офіційні результати виборів Президента України

Дмитро Разумков назвав дві причини невдоволення командою Зеленського датою інавгурації.

Він пояснив, що вранці у понеділок, 20 травня, кортежі, що прибуватимуть під ВР створять транспортні проблеми в Києві, чого не було б у неділю, 19 травня. Крім того, заявив Разумков, частину іноземних гостей команда Зеленського запросила на інавгурацію на 19 травня і тепер закордонним політикам буде складно змінити свій графік.

“Частина фракцій і народних депутатів Ради показала черговий раз свій недержавницький підхід”, – прокоментував Разумков рішення ВР призначити інавгурацію Президента України не на той день, на який хотів Володимир Зеленський.

Читайте також: У Зеленського назвали причину, чому наполягають на інавгурації саме 19 травня (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Володимир Зеленський наполягав на дні інвгурації 19 травня.

Читайте також: Верховна рада призначила дату інавгурації Володимира Зеленського

ВР сьогодні, розглянувши кілька проектів рішення з різними датами церемонії, підтримала 315-ма голосами “за” проект постанови про призначення церемонії інавгурації на 20 травня.

Більше – у відео ТСН