У Зеленського назвали причину, чому наполягають на інавгурації саме 19 травня (Відео)

ф119 травня – це неділя, і у вихідний день вдасться уникнути транспортних заторів у Києві, які в робочий день можуть спричинити кортежі іноземних делегацій, що прибудуть на церемонію інавгурації Президента України.

Таку причину наполягати саме на 19-му травня як дні проведення церемонії інавгурації назвав в ефірі телеканалу ICTV речник штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков.

“День інавгурації – це фактично повний транспортний колапс центральної частини міста, тому що все буде перекрито і багато що буде обмежено. Щоб мінімізувати такий негативний ефект, Володимир Олександрович і пропонує провести її в перший вихідний день після того, як Рада може прийняти це рішення, а фактично, це 19 число”, – пояснив позицію Володимира Зеленського щодо обрання дати церемонії інавгурації речник його штабу.

Читайте також:«Ви повинні», — Зеленський поставив ультиматум Верховній раді України і закликав Порошенка «здати ключ» (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», дату інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського Верховна рада України ще не призначила.

Читайте також: Порошенко відповів на заяву Зеленського: Україна — не номер у готелі

Після двох перенесень засідання регламентного комітету Ради нове засідання з цього питання призначене сьогодні на 15-ту годину.

Читайте також:Інавгурація Президента України: Зеленському пропонують несподівану процедуру

Регламентний комітет має розглянути проекти постанов про дати призначення інавгурації, а їх у ВР станом на вечір 14 травня було зареєстровано 7. Усі проекти документів містять пропозиції про різні дати церемонії, загалом вірогідних дат п’ять: 17, 19, 20, 26 і 28 травня. Один із проектів постанови ВР містить пропозицію про “подвійну” інавгурацію – 19 травня у ВР і 3 червня на НСК “Олімпійський”.

Читайте також: Петро Порошенко озвучив свою позицію щодо дати інавгурації Володимира Зеленського (Відео)

Якщо регламентний комітет сьогодні прийме рішення рекомендувати ВР розглянути якусь із цих постанов, то проголосувати у сесійній залі і призначити дату інавгурації нового Президента України Рада зможе не раніше четверга, 16 травня.

Читайте також: Мартін Брест тонко потролив нардепів щодо дати інавгурації: «Ніби он інклюзів, але…» (Відео)

Чинний Президент України Петро Порошенко заявив, що зацікавлений у найшвидшому вступі на посаду Глави держави Володимира Зеленського.