У Збаразькому лісництві на Тернопільщині висадили понад 5 тис. сіянців дуба (Фото)

У Збаразькому лісництві державного підприємства «Тернопільське лісове господарство» провели всеукраїнську акцію «Створюємо ліси разом» і висадили понад 5 тис. штук сіянців дуба звичайного. 

Про це повідомила прес служба Тернопільського ОУЛМ. Участь в акції, що відбулася в четвер, 22 квітня, взяли курсанти та педагоги Державного навчального закладу «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», начальник Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Олег Яремко, голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко разом із дружиною та сином, а також працівники Тернопільської обласної ради й новоствореного комунального підприємства «Тернопільоблагроліс», депутати Тернопільської обласної, районної та міської ради від ВО «Свобода» і небайдужі місцеві жителі.

Учасники акції висадили 5400 штук сіянців дуба звичайного на площі 1,5 га в кварталі 87 виділі 20.

Приємно, що влада, громадськість розуміє необхідність вчасного виконання всіх весняних лісогосподарських робіт та активно долучається до заходів з посадки лісу. Адже створення лісів – справа державної ваги.