У Зарваниці медикам Тернопільщини дякували за допомогу на Майдані (Фото)

P7190021-nПонад 350 працівників галузі охорони здоров`я Тернопільщини разом із новопризначеним директором департаменту охорони здоров’я Тернопільської обладміністрації Володимиром Курилом і священиками-капеланами взяла участь у професійній прощі медичних працівників до Марійського духовного центру у с. Зарваниця.

Про це повідомили у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ. Прощу організовували комісія УГКЦ у справах мирян спільно з комісією душпастирства охорони здоров`я, уточнила Світлана Гуменна із прес-служби ДОЗ ТОДА.

Читайте також. Військові підуть молитися у Зарваницю під гаслом “Мир даю вам”

У соборі Зарваницької Матері Божої, як повідомила голова комісії у справах мирян Анна Зварич, медичні працівники взяли участь у Божественній Літургії, яку очолив отець-декан Володимир Топоровський у співслужінні з капеланами у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ.

– Віддавайте у руки Божі усі фахові справи збереження чи продовження життя, виконання операцій і моліться, щоб бути добрим знаряддям у руках Божих, – звернувся до медиків о. Володимир.

Він навів під час своєї проповіді приклади великого Героїзму наших медпрацівників протягом трагічних сумних подій нашого часу – під час Революції Гідності та часу проведення АТО. Отець-декан подарував прочанам ікону Зарваницької Матері Божої. Після Св. Літургії зі словами подяки до медпрацівників звернувся сотрудник Собору Зарваницької Божої Матері отець Микола Медюх.

Читайте також. Володимир Курило повернувся до керма галузі охорони здоров’я Тернопілля (Фото)

Від ім’я Високопреосвященного архиєпископа та митрополита Тернопільсько-Зборівського кир Василія Семенюка, слова привітання із побажанням Божого благословення на плідну лікарську працю зачитав головний капелан медиків при нашій митрополії отець Андрій Желізко. Він виголосив подяку від митрополита медичним працівникам Тернопільщини, які допомагали на Майдані.

На завершення професійної прощі медпрацівників у парафіяльному храмі Пресвятої Трійці, перед Чудотворною іконою Зарваницької Богородиці, медики взяли участь у молебні та отримали благословення мироточивими мощами святих.

Читайте також. Тернопіль: в Архикатедрі виставили роботи Теодозія Будуйкевича – шукають покупців-благодійників

– Для мене дуже знаковим є те, що будучи директором департаменту лише третій день, маю можливість брати участь у прощі. Люблю це прекрасне духовне джерело – Святу Зарваницю, – зауважив пан Курило.

Софія Левицька