У Запоріжжя прилетіли американські “Геркулеси” – ЗМІ

загруженоУ Запоріжжя із США прилетіло чотири літаки “Геркулес” з невідомими вантажами. Також з боку Дніпропетровська перекидається військове обладнання у Краматорськ і Чугуїв. Окрім того у Чугуїв Харківської області прибули близько 50 військовослужбовців НАТО.

«13 грудня 2014 року о 23:30 в аеропорту Запоріжжя приземлилися два транспортні літаки з США. Через дві години – сіли ще два «Геркулеса». Ведеться їх розвантаження. За інформацією від джерела, вантаж знаходиться в ящиках», – пише сайт сепаратистів “Новоросія”.

«Тим часом розвідка ополчення Донбасу зафіксувала підвищену активність авіації – транспортних і штурмових літаків, а також і багатоцільових ударних вертольотів – на підконтрольній силовикам території, в першу чергу – в Краматорську та Чугуєві, куди з боку Дніпропетровська перекидається військове обладнання», – повідомляє “Российская газета”.

Також ЗМІ РФ стало відомо, що у Чугуїв прибули близько 50 військовослужбовців НАТО, переважно з Польщі. Вони всіляко заважають місцевим жителям себе фотографувати.

У той же час, військовий оглядач Борис Рожин повідомив, що аеропорти у Харкові, Дніпропетровську та Запоріжжі були закриті під прийом військово-транспортних літаків США і НАТО.

Нагадаємо, польоти у аеропорти Дніпропетровська, Запоріжжя та Харкова з 00.00 суботи, 13 грудня заборонені. За словами голови Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка, така заборона введена з міркувань безпеки. Період заборони поки не визначений.