У Запоріжжі запрацює міська служба паркування: якими будуть особливості її роботи?

фото: Суспільне. Запоріжжя Світлана Михайловська, начальниця Управління патрульної поліції в Запорізькій області
фото: Суспільне. Запоріжжя
Світлана Михайловська, начальниця Управління патрульної поліції в Запорізькій області

Свою роботу новостворена структура вона розпочне у березні.

Служба наглядатиме за водіями щодо дотримання правил зупинки та стоянки автівок.

Про це журналістам Суспільного повідомила начальниця Управління патрульної поліції в Запорізькій області Світлана Михайловська.

Якщо будуть виявлені факти порушення вимог «Закону про паркування», інспектори штрафуватимуть керманичів на суму до 510 гривень.

Автівки, які створюватимуть небезпеку для оточуючих, будуть примусово евакуйовані на штрафмайданчики.

Місцева Служба інспекторів паркування працюватиме спільно із працівниками Національної поліції. Роботу організують за прикладом аналогічної служби у Львові та Дніпрі.

Поки йдеться про шістьох співробітників.

«Нам найчастіше не вистачає сил – фізично, щоб реагувати на ті виклики, котрі до нас надходять про те, що автомобіль знаходиться, під забороняючим знаком чи невстановленому місці, або перешкоджає проїзду – то, звісно, нам тут буде легше і покращиться, тому що у нас будуть ще додаткові сили, які зможуть реагувати на повідомлення. Плюс, до того вони будуть вже юридично незмушені чекати водія, на котрого винести цю постанову. Вони виноситимуть, я так розумію, на власника транспортного засобу. Я думаю, за місяць роботи цієї Служби, цих інспекторів, люди звикнуть, і самі вже будуть ще більш уважніші, і будуть знати, що не можна легковажити, і ставити там, де неналежно транспортний засіб, тому що їм прийде або матеріальний штраф, або евакуатор – і тому вже будуть значно більші наслідки», – зазначила начальниця Управління патрульної поліції в Запорізькій області Світлана Михайловська.