У Запоріжжі власники “євроблях” провели автопробіг проти впровадження штрафів

Фото з вільних джерел
Фото з вільних джерел

У місті Запоріжжя в неділю, 18 серпня 2019 року, відбувся автопробіг власників машин з європейською реєстрацією, які проїхалися центральним проспектом міста до майдану Героїв Революції.

Учасники акції вимагали відтермінувати запровадження штрафних санкцій за керування такими машинами, допоки питання їх розмитнення не буде переглянуто парламентом нового скликання, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Радіо “Свобода”.

По закінченню автопробігу активісти записали відеозвернення з відповідними вимогами до президента України Володимира Зеленського.

 Читайте також: Володимир Зеленський відтермінував штрафи за нерозмитнені “євробляхи”

“Сьогодні всі власники авто на іноземній реєстрації опинилися в ситуації, коли за керування машинами передбачені штрафні санкції при першій зупинці патрульною поліцією – 8,5 тис. грн, при повторній зупинці – 17 тис. грн плюс позбавлення прав, конфіскація авто.

Також по лінії ДФС передбачені штрафи до 170 тис. грн. На сьогодні президент Зеленський озвучив, що нова Рада, що розпочне виконання своїх обов’язків з 29-го серпня негайно ухвалить закон, що відтермінує введення штрафних санкцій ще на три місяці. Але це відбудеться не раніше 30-го числа, а невдовзі почнуть вступати у силу штрафи і керувати авто вже не можна”, – заявив організатор акції, керівник організації “АвтоЄвроСила Запоріжжя” Влад Погорелов.