У Західноукраїнському національному університеті стартувала міжнародна школа «New Way»

У Західноукраїнському національному університеті  відкрилася І Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way», орієнтована на підвищення рівня професійної культури викладачів та студентів ОП «Правова журналістика».

Керівник цього цікавого й пізнавального проєкту – професорка Оксана Гомотюк, виконувачка обов’язків декана соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, повідомили у відділі інформації та зв’язків з громадськістю ЗУНУ.

Тематика школи присвячена питанням формування необхідної в професійній діяльності журналіста системи знань медіа-законодавства, джерел міжнародного інформаційного права і чинного міжнародного інформаційного законодавства, усвідомлення на цій основі правового статусу та законодавчих гарантій забезпечення діяльності мас медіа.

Думки учасників проєкту були одностайними у виборі першого партнера школи – Батумського державного університету імені Шота Руставелі.

Міжнародна школа є унікальною нагодою для міжкультурної комунікації. Усі учасники формують команду освітніх дипломатів. Школа має натхненників і координаторів в особі заступника декана СГФ ЗУНУ Оксани Коваль та декана факультету юридичних та соціальних наук БДУ Левана Джакелі.

Дуже теплим та щемливим було відкриття І Школи «New Way». У відкритті взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) професорка Оксана Десятнюк і начальниця відділу міжнародних зв’язків доцент Уляна Коруц, викладачі та студенти соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ.

Грузинську сторону представили колеги із Батумського державного університету ім. Шота Руставелі: проф. Леван Джакелі – декан факультету права та соціальних наук, експерт акредитації вищої освіти Міністерства освіти, науки і спорту Грузії; проф. Омар Партенадзе – керівник департаменту права і публічної служби БДУ; докторант з міжнародного права Тбіліського державного университету ім. Івана Джавахишвілі Георгій Хаквадзе та Леван Лордкіпанідзе – докторант Технічного університету, викладач БДУ, фахівець із питань приватного права.

Школа триватиме з 1 по 25 грудня.