У Японії в ефірі телешоу варан ледь не з’їв жінку (Відео)

900igr.net
900igr.net

 Японці відомі своєю пристрастю до фільмів, музики, коміксів та телешоу, які шокують. Так, в одній з програм, призначених, очевидно, для сімейного перегляду, вони вирішили влаштувати перегони на виживання між жінкою і комодоським вараном – найбільшою і небезпечною рептилією у світі.

Під час жорстокого конкурсу японка зі шматком м’яса, прив’язаним до подолу її одягу, мала втекти від голодної рептилії. Варан, відчувши запах їжі, з дикою швидкістю рвонув за жінкою. Та, кричачи від жаху, помчала що є духу, -повідомляє Вести.Ru з посиланням на Mirror.

Комодоські варани можуть розвивати швидкість до 15 кілометрів на годину, тож шанси стати обідом у ризикової японки були доволі великі. На щастя, їй вдалося сховатися від хижої рептилії. Вона прибігла прямо до знімальної групи, у якої зі зброї були тільки дерев'яні палиці. Можна сказати, що над зйомками даного телешоу працюють справжні щасливчики.

Читайте також.  Стартувало найскандальніше телешоу “Битва оргазмів” (Відео)

Раніше на японському телебаченні стартувало телешоу "Битва оргазмів", яке ризикує стати одним з найбільш провокаційних телепрограм у світі. Це 40-хвилинний конкурс мінетів, який починається з обміну поклонами і візитними картками, а потім переходить в шанобливу бесіду, що передує мінету, причому співрозмовники виражаються чемно і ввічливо, немов на чаюванні. По суті, "Битва оргазмів" - це конкурс оральних ласк.