У Вуглегірську частина гарнізону сил АТО потрапила в оточення – Мочанов

imagesУ Вуглегірську частина гарнізону сил АТО потрапила в оточення. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив волонтер Олексій Мочанов.

“Зараз частина пацанів гарнізону, який забезпечував українську державність в Вуглегірську, потрапив в оточення. Потрібна допомога, підмога. Кажуть, що якийсь підрозділ висунулося на допомогу. В Дебальцево, на великому хресті потрапили або під “Град” або під “Ураган”. Зараз пацанам, вважайте це офіційним зверненням до Генштабу, Міністерству оборони і верховному головнокомандуючому, потрібна допомога. Потрібно реалізувати на ділі десантну прислів’я “Сам гинь, а товариша виручай”, – зазначив Мочанов.

"З боку Дебальцеве хтось висунувся в Вуглегірськ... Остання розмова був 4 хв тому і, чесно кажучи, звичайно, особливої радості не приніс. Гордість бере за пацанів, але нам не потрібні мертві герої. Нам потрібно зібратися до купи. Якщо поруч є підрозділи, то генерал Муженко зобов'язаний відправити туди термінову допомогу", - зазначив він.

Читайте також. Бойовики контролюють частину Вуглегірська, є загиблі і поранені українські військові — Мочанов

Інформацію про взяття бойовиками Вуглегірська підтвердив і Семен Семенченко. Бойовики увірвалися в Вуглегірськ вчора, на деякий час місто було захоплено.

Однак сили АТО провели контратаку і відбили Вуглегірськ. Туди зайшла Нацгвардія. Однак втримати під контролем обстреливаемый місто силам АТО досить складно.