У волонтери в Тернополі записують у Самообороні та логістичному центрі (Фото)

складВолонтерами в Єдиному логістичному центрі допомоги АТО нині є: викладач вишу, майстер спорту, переселенка з Тореза, майданівці, діти та дружини добровольців, банкір, модельєр, музиканти, журналісти, школярі, пенсіонери та навіть цілі сім’ї.

Щодня вони збирають допомогу біля супермаркетів Тернополя.

Читайте також. Ідею Єдиного інформаційного центру підтримки АТО в Тернополі обіцяють обдумати краще (Фото, Відео)

Мають при собі посвідчення Самооборони або ГО «Майдан». Маєте бажання приєднатися до них? Волонтерів забагато не буває.

Нагадаємо, днями представник Об’єднання заради громади «Ядро» Тарас Білан доправив чергову партію допомоги у бойову частину, яка дислокована в районі дороги Дніпропетровськ-Донецьк. Активіст повернувся додому неушкодженим. Вражень – більш як достатньо.

Дорога - 22 години без сну та відпочинку. Завантажена машина їхала повільно, бо дороги - погані.

- Ми з водієм не спимо. Від спеки піт стікає градом. Проїжджаємо пости – хлопці в касках, бронежилетах та амуніції. І раптом починаєш розуміти як треба любити Україну, щоб служити в таких умовах, - розповідає Тарас Білан. - Коли прибули на місце, вразила скупість рухів, небагатослівність і дисциплінованість бійців. Військовий прийняв вантаж і одразу повідомив про це у Тернопіль на склад.

Читайте також. На сході потрібне все: від туалетного паперу до цукерок, – кажуть тернопільські активісти (Відео, Фото)

Коли хлопці нарешті переконалися, що приїхали - свої, почали скупо посміхатися, продовжує Тарас Білан. При цьому тернополяни стали свідками мимовільного затримання підозрілої особи.

- Коли виїжджали, хлопці попросили «закинути» хліб та воду на один із блокпостів. Починаємо розвантаження, аж чуємо:  «Лежать! Лицом на землю…». Коли зіскочили з кузова, побачили зосереджених бійців, а обличчям до асфальту - чоловіка, схожого на чеченця. Зрозуміли, що ми зайві, тому, не розпитуючи, поїхали, - ділиться враженнями волонтер «Ядра».

Читайте також. Кожну річ або гривню, яку тернополяни передають воякам, чітко обліковують (Відео, Фото)

Тарас Білан помітив, що фотографуватися і голитися у бійців не прийнято, вважають поганою прикметою. А ще хлопці просять негазованої або слабогазованої води, бо від сильногазованої – проблеми з горлом.

- Коли їхали туди, здавалося, війна десь далеко і лише там зрозуміли: війна - поруч, за п’ять метрів від нас, - підсумовує тернополянин.

Розвантаження відбувалося у присутності особового складу, зі звітом про виконану роботу охочі можуть ознайомитися на Єдиному логістичному складі допомоги бійцям АТО.

Довідково. Волонтери з "Дружби" та "Центру" можуть записатися у волонтерський "батальйон" в офісі Самооборони, що на вул. Грушевського, 1. Жителі "Сонячного", "Аляски" і "Східного" - на логістичному складі (вул. Збаразька, 16, гуртовня «Галант»).