У Волновасі серед трьох інформаторів терористів виявили 64-річню колишню вчительку

blog_00000008Завдяки проведеним оперативно-розшуковим заходам поліцейські встановили відразу трьох місцевих мешканців Волноваського району, які передавали інформацію бойовикам про дислокації, пересування та чисельність українських військових, завдяки чому бойовики обстрілювали позиції ЗСУ.

64-річна місцева мешканка Миколаївки, що розташована на лінії розмежування у декількох кілометрах від окупованого Докучаєвська, все життя працювала у школі, а у 2014 році, коли терористи розпочали на Донеччині активні бойові дії, вирішила підтримувати окупантів. Налаштовувала вчительку її колега із Докучаєвської школи, яка спілкувалася з розвідкою «ДНР».

Читайте також: Затримали російського шпигуна, який полював на таємну військову інформацію (Фото)

За словами пособниці, вона дзвонила та розповідала, що, наприклад, у лісосмузі поблизу села розташувалася нова зміна військових, в якій кількості. А через декілька годин саме там розпочиналися потужні обстріли. Жінка майже півсотні разів надавала корисну для бойовиків оперативну інформацію.
Аналогічний випадок зафіксували правоохоронці у прифронтовому Мирному, де чоловік із дружиною напряму передавали дані до свого родича – корегувальника вогню «ДНР». Подружжя розповідало про дислокації, пересування військових ЗСУ в таких населених пунктах, як Мирне, Свободне, Кам’янка та Кальчик.
– Тоді ми думали, що влада «ДНР» нас визволить і ми будемо краще жити, – розповідає одна із затриманих.
За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст. 256 Кримінального кодексу України (Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності), за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.