У ВМС ЗС України розповіли, як проходить підготовка військових моряків на патрульних катерах

фото: Генеральний штаб ЗСУ
фото: Генеральний штаб ЗСУ

Про це йдеться на сторінці Фейсбук Генерального штабу ЗС України.

Підготовку екіпажі проходять на патрульних катеріах типу “Island”. Необхідні знання військові моряки здобувають на базі дивізіону надводних кораблів та навчального центру українських ВМС. Значна увага приділяється англійській мові, яку військовослужбовці вдосконалюють у військово-морських навчальних закладах.
За словами командира Морського командування Військово-Морських Сил ЗС України капітана 1 рангу Володимира Догонова, до завдання комплектування екіпажів катерів  підійшли з усією відповідальністю, новопризначений особовий склад підлягав жорсткому відбору.

Він закликав військовослужбовців прикласти максимум зусиль для засвоєння навчального матеріалу, адже успішне виконання завдань за призначенням, у першу чергу, залежить від професійності кожного члена екіпажу й згуртованості колективу.

фото: генеральний штаб ЗСУ
фото: Генеральний штаб ЗСУ

Варто зазначити, що до складу екіпажів патрульних катерів типу “Island” ввійшли військові моряки з практичним досвідом виконання завдань у морі, фізично підготовлені, вмотивовані, з високим рівнем моральних і професійних якостей та знанням англійської мови.