У вересні наступного навчального року у всіх школах запровадять коригуюче навчання: що це означає

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У вересні наступного навчального року у всіх школах буде передбачене так зване коригуюче навчання: вчителі пройдуть з учнями матеріал, вивчення якого припало на карантин.

Про це повідомила в інтерв’ю Радіо Свобода виконувач обов’язків міністра освіти і науки Любомира Мандзій.
«Щоб вчителі мали можливість з’ясувати, який матеріал, в якому об’ємі опанували їхні учні, узагальнити цей матеріал, підсумувати. Тобто вони мають «діагностувати» ситуацію з тим матеріалом, з яким учні працювали під час карантину. І це буде той час, коли вчителі зможуть, зрозумівши ситуацію, пояснити, повторити та узагальнити окремі теми для того, щоб вирівняти ситуацію з опанованим навчальним матеріалом», – сказала Мандзій.
За словами очільниці МОН, навчальний рік у школах у дистанційній формі має завершитися у кінці травня. «У червні точно не буде навчального процесу, буде закінчення навчального року, оформлення шкільних документів. МОН рекомендувало зберегти звичну структуру навчального року. Навчальний процес в закладах освіти закінчувався в останній тиждень травня. Так і цього року. Уроки з використанням дистанційних технологій будуть відбуватися до кінця травня», – заявила вона. 12 березня в Україні почався карантин у навчальних закладах через загрозу епідемії коронавірусної інфекції і щоб не допустити її поширення.