У “валютників” на Тернопіллі вилучили 34 тисячі гривень, 12 тисяч доларів і 2700 євро

PM832image001Правоохоронці Тернопілля продовжують виявляти незаконні оборудки з валютою.

Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. Прем’єр-міністр пояснив метаморфози валютних курсів в Україні неекономічними чинниками

В області триває боротьба з «тіньовим» валютним ринком. Від початку жовтня за здійснення незаконних валютно-обмінних операцій співробітники управління боротьби з економічною злочинністю обласної міліції склали 33 адміністративних протоколи. З обігу вилучили понад 34 тисячі гривень, майже 12 тисяч доларів і 2700 євро.

Останнім часом до правоохоронців все частіше надходять повідомлення від громадян про спекуляції валютою зі сторони працівників банківських установ. Мовляв, касири приймають валюту у людей, але в подальшому її не продають клієнтам, а скеровують ті кошти на «тіньовий» ринок.

Читайте також. Що буде із національною валютою після виборів?

Борці з економічною злочинністю провели відпрацювання та задокументували два випадки вчинення незаконних оборудок з валютою працівниками банків – у Тернополі та в одному із райцентрів області. За обома фактами відрили кримінальні провадження. Правоохоронці перевіряють законність здійснення операцій з іноземною валютою.

Довідково. Міліціонери звертаються до жителів області з проханням повідомляти про випадки незаконного обміну валюти. Контактні телефони: (0352) 27-12-58 або 102.

Софія Левицька