У цьому році в українському війську проведуть близько 250 заходів оперативної підготовки, – штаб ЗСУ (Відео)

фото: ЗСУ
фото: ЗСУ

У цьому році акцент робитимуть  на індивідуальній підготовці військовослужбовців і він стане роком “Індивідуальної підготовки”, пише Фейсбук Генерального штабу ЗСУ.

Про це сьогодні, під час брифінгу в Києві в прес-центрі Міністерства оборони України повідомив перший заступник начальника Головного управління підготовки Збройних Сил України полковник Ігор Подолян. 14 січня у Збройних Силах України розпочато новий навчальний рік. З цієї нагоди брифінг було присвячено підсумкам підготовки військ 2018 року та її удосконалення протягом поточного.

Планується, що 2019 навчального року у вітчизняному війську відбудеться близько 250 заходів оперативної підготовки. Також передбачено проведення до 2 000 основних заходів. Це командно-штабні навчання й тренування, тактичні навчання, льотно-тактичні вправи тощо. Крім того, запланована й понад 200 заходів централізованої підготовки штабів бригад та підрозділів у вищих військових навчальних закладах.

– Заплановані також і заходи міжнародного співробітництва. 2019 року наші підрозділи візьмуть участь у шести багатонаціональних навчаннях на території України, основні з яких будуть “Репід Трайдент – 2019”, “Сі Бриз – 2019”, “Кленова арка – 2019”, “Ріверайн – 2019” та двадцяти навчаннях поза межами України, – уточнив полковник Ігор Подолян.

Буде продовжено прийняття на озброєння та постачання понад 50 тренажерних систем, у тому числі вітчизняного виробництва. Велика робота спланована щодо формування нових шкіл підготовки фахівців: артилериста, морського піхотинця, сапера, спеціалістів безпілотних літальних апаратів, водолазів, повітрянодесантної підготовки.