У центрі Тернополя палав двоповерховий будинок (Фото)

Вогонь швидко поширювався і міг перекинутись на інші будівлі.

Як повідомляє Управління ДСНСУ в Тернопільській області, пожежа у житловому будинку спалахнула по обіді 9 серпня.

Рятувальники викликали підмогу із додаткових пожежних машин. Врешті вогонь швидко подолали, не давши йому перекинутись на інші будівлі. Люди не постраждали.

ф1Ось як повідомили про цю пожежу рятувальники:

9 серпня о 16:43 до оперативно-диспетчерської служби Управління ДСНС України у Тернопільській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку на вул. Стадникової, 54 в м. Тернопіль. До місця події було направлено чергове відділення частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення. На час прибуття рятувальників вогонь охопив кімнату на другому поверсі будівлі на площі близько 30 м.кв. Пожежа швидко набирала обертів, загрожуючи охопити решту будівлі та перекинутись на сусідній житловий будинок.

Враховуючи ситуацію, що склалася на пожежі, на гасіння додатково залучено відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління. Для розвідки та гасіння пожежі в непридатному для дихання середовищі залучались ланки газо-димозахисної служби. Всі сили та засоби були спрямовані на боротьбу з вогнем. Працюючи в екстремальних умовах високих температур та значного задимлення, в 17:13 спільними зусиллями рятувальники локалізували, а в 17:34 ліквідували пожежу. Під час гасіння врятовані дві житлові будівлі. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюють.

ф2