У центрі соціально-психологічної реабілітації, що в місті на Хмельниччині, виявили хворого на коронавірус

фото: Суспільне Хмельницький
фото: Суспільне Хмельницький

У суботу було лабораторно підтверджено COVID-19 у дитини, яка перебувала у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство», що у Полонному на Хмельниччині.  Дівчинку минулого тижня працівники ювенальної поліції та Служби у справах дітей вилучили у жінки, що проживала з двома неповнолітніми дітьми у чагарниках на вулиці Прибузькій в обласному центрі.

Дітям та працівникам центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство», що у Полонному, ще не проведено тестування на коронавірусну інфекцію.

Про це Суспільному розповів заступник голови Хмельницької обласної адміністрації Роман Примуш.

За його словами, наразі було встановлено 33 контактних особи, у зв’язку з виявленим випадком COVID-19 у вихованиці центру.

Діти та дев’ятеро працівників полонського центру соціально-психологічної реабілітації дітей наразі перебувають на ізоляції в приміщенні закладу та чекають, коли у них відберуть аналізи. Про це Суспільному розповідає начальниця Служби у справах дітей Хмельницької обласної адміністрації Ніни Магур, Додає, що сьогодні це питання має вирішитися.

За словами Ніни Магур, вихованка центру, у якої було лабораторно підтверджено COVID-19, наразі перебуває у Хмельницькій міській інфекційній лікарні. Дитина почувається добре, хвороба у неї протікає безсимптомно.