У ТКГ оцінили шанси на запровадження режиму тиші на Донбасі до Великодня

Про проведення позачергового засідання Тристоронньої контактної групи, яке могло б затвердити документ про відновлення режиму тиші на Донбасі з 2 травня, наразі не йдеться.

Про це сьогодні заявив радник української делегації у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович виданню “Укріїнформ“.

За словами Арестовича, поки немає навіть попередніх домовленостей про засідання ТГК до 2 травня. Тому шанси запровадити “великоднє перемир’я” на Донбасі наразі дуже невисокі, вважає радник української делегації.

"Шанси примарні", - сказав Арестович.

Читайте також: Арестович про “бівалентний результат” засідання ТКГ: “Можна чекати позитивних новин” (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", після засідання ТКГ ввечері 28 квітня Олексій Арестович заявляв, що впродовж 29-30 квітня Тристороння контактна група може зібратись позачергово, щоб затвердити документ про запровадження "великоднього перемир'я".

Читайте також: “Ситуація була дуже дивна”, – у ТКГ сказали, чим завершилось засідання про відновлення режиму тиші на Донбасі (Відео)

Раніше в українській делегації на Мінських переговорах заявляли, що сторони одностайно погодились у необіхідності відновлення режиму тиші на Донбасі і напрацювали проект документа, який передбачав додатковий контроль за дотриманням сторонами умов перемир'я. Однак на засіданні ТКГ 28 квітня цей документ сторони так і не підписали.