У Тернополі збирають настільні ігри для бійців АТО

hraТернопільська Єпархія Української православної церкви Київського патріархату проводить чергову акцію на підтримку наших бійців.
Цього разу усіх зацікавлених просять приносити настільні ігри, які потім планують передати нашим бійцям на передову та у лікарні.
“Звертаємося до усіх небайдужих  приєднатись до нашої акції по збору настільних ігор різних жанрів:
розважальних, освітніх,  дидактичних, економічних та інших.  
Ми хочемо, щоб під час відпочинку солдати в зоні АТО, а також ті, хто проходить реабілітацію у закладах лікування після воєнних дій на сході України, мали можливість провести вільний час із користю, що також важливо для їхнього психологічного, душевного стану .

Тернопільська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату  організовує цю акцію для того, щоб виявити бійцям свою увагу та турботу, дозволити їм відчути їхню потрібність та повагу до них.  Адже наші військові готові віддати своє здоров*я, життя за безпеку та благополуччя свого народу.

 Не залишаймо наших Героїв, які захищають Україну на самоті, підтримаймо їх, усім чим можемо, додавши їм  впевненості, відчуття потрібності, сили, віри та волі до перемоги.
Настільні  ігри можна приносити за адресою м. Тернопіль, вул. Федьковича 14, Управління Тернопільської єпархії, в будні дні з 10 до 14 год. Або звертатися до координатора акції Ірини Скоробогатої (прес-служба Тернопільської єпархії), тел. 0(98) 644-12-98″, – йдеться у зверненні, розміщеному на офіційному сайті Тернопільської Єпархії.