У Тернополі збирають допомогу для маріупольців

маріупольУ Маріуполі, що постраждав 25 січня від обстрілу «Градами» російсько-терористичних сил, найбільше проблем із кровоспинним, рентгенівськими плівками, шовним і перев’язувальним матеріалом.

Про це повідомила волонтерка Самооборони Майдану Тернопілля Лілія Мусіхіна. За її словами, там необхідні також будівельні матеріали.

Читайте також. «Гради», які розстріляли Маріуполь, швидко відводять у Росію

– Говорила з Маріуполем. Ситуація критична. Якщо в когось є можливість і бажання допомогти – я скажу, куди надсилати медичні препарати, щоб не витрачати час на мене, як на проміжну ланку. Нехай станеться диво і завтра ми зможемо відправити ще кілька ящиків медикаментів на Маріуполь.

Потреби Маріуполя:
1. плівка-скотч-штапіки-цвяхи;
2. генератори;
3. свічки, ліхтарі;
4. шифер, будматеріали для ремонту, склопакети, скло і т. ін.
5. Ліки (антибіотики типу цефтриаксон, меронем, анальгетики, протизастудні, ліки від болю в горлі, шовний матеріал, перев’язочний матеріал, шприци, системи, ренген-плівка зеленочутлива, рефортан, реосорбілакт, пробіотики).

Читайте також. “Передайте Путіну: він труп!” – маріупольці шлють «привіти» в Росію (Відео)

– Не розкисати! Не ревіти! Не опускати рук! Знаєте, що зараз найбільше потрібно Путіну? Щоб ви сиділи біля телевізора і як “кисейна баришня” втирали хустинкою сльози! – каже волонтерка. – Щоб ви ховали чоловіків під спідниці. Їм треба, щоб ми боялися! Їм треба, щоб ми повірили в те, що ми слабкі. А МИ – СИЛЬНІ! Ми – мужні! Ми – нація з гарячими серцями і тілами «кіборгів».

Довідково. Адреса штабу Самооборони Майдану Тернопілля: вул.  Грушевського, 1 (зліва від школи №3). Гривневий рахунок для переказу фінансової допомоги: 5168 7572 8602 9832 (ПриватБанк, Роман Павлишин).

Софія Левицька