У Тернополі загальноміську толоку підтримали 25 підприємств, освітяни і медики (Фото)

tolokaПерша цього року загальноміська толока відбулася у Тернополі сьогодні, 20 березня.

Під час прибирання міста працівники мерії, комунальних підприємств, організацій і небайдужі тернополяни разом вийшли прибирати зелені зони, очищати місто від сміття та покращувати стан довкілля.

Читайте також. Толока — три тисячі саджанців молодих ялин висадили на Зборівщині

– Дуже приємно, що нашу традиційну толоку сьогодні підтримало близько 25 підприємств і організацій із кількістю працівників – понад 500 осіб, – розповідає міський голова Сергій Надал на сайті міської ради. – Також до прибирання міста долучилися більше 400 освітян і 200 медиків. Разом нам вдалося навести лад у парках, скверах і в інших зелених зонах.

У результаті проведених робіт під час толоки очистили зелені зони між вул. Слівенською та Малишка, між вул. Винниченка та Будного, між вул. Текстильною та Фабричною, вулиці Микулинецьку, Кривоноса, Лепкого, 15 Квітня, проспекти Злуки та С.Бандери, бульвар Д. Галицького, сквери Миру та парки міста.

Читайте також. Толока у Тернополі відбудеться у всіх куточках міста

Там, працівники закладів охорони здоров’я впорядковували прилеглі та закріплені території на площі 1,3 га, а навчальні заклади – 17,3 га. Також небайдужі тернополяни очищали території міських кладовищ на вул. Микулинецькій та біля с. Підгороднє, а також впорядковували на цій території пам’ятки та меморіальні комплекси.

Працівники ТзОВ «Теркомуналсервіс» цього дня очищували прибордюрні ділянки проїзної частини вулиць та організували вивезення відходів, зібраних під час толоки, а це – близько тисячі поліетиленових пакетів сміття.

Довідково. Толока відбулася у рамках двомісячника благоустрою. Наступний такий захід – 3 квітня.

Софія Левицька