У Тернополі задумали звести новий великий спортивний комплекс (Фото)

IMG_9158_s116Спортивний комплекс планують спорудити біля центральног остадіону міста.

Як повідомляють у мерії, це буде спеціалізований об’єкт для спортсменів, що займаються єдиноборствами.

Про це розповів заступник міського голови Леонід Бицюра під час зустрічі з делегацією представників Міністерства молоді та спорту України та Федерації греко-римської боротьби.

За його словами, це можливість залучення інвестицій і туристів для міста та, звичайно, популяризація здорового способу життя серед городян.

– Насамперед, хочу подякувати представникам делегації за підтримку греко-римської роботи у Тернополі, за плідну співпрацю та проведення турнірів різного рівня у нашому місті, – зазначив Леонід Бицюра. – У свою чергу міська рада зацікавлена у побудові нового спортивного комплексу, який би зміг бути повноцінним залом для підготовки спортсменів, проведення змагань тощо.

Спортивний комплекс мають намір збудувати біля міського стадіону. Згідно з проектом, комплекс буде мати кілька поверхів, де будуть розміщені каси, спортивні зали, зали для змагань, гардероб та підземний паркінг.

Планується, що комплекс буде регіонального рівня, відтак до його будівництва сподіваються залучити кошти і з державного бюджету.

IMG_9160_s116