У Тернополі за довідку про інвалідність дитини медик вимагав 1800 грн

хабарЗаклики громадськості до спільної боротьби з корупцією та хабарництвом медик з Тернопільської обласної комунальної клінічної дитячої лікарні ігнорував.

Про це повідомили 3 березня у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. “Революція гідності має відбутися у свідомості кожного з нас”, – активіст Майдану у Тернополі

Лікар виставив родичам шістнадцятирічної дівчини-інваліда «рахунок» за видачу висновку лікарсько-консультативної комісії. Та іншу пораду родина отримала від представників громадського формування Самооборона Майдану Тернопільсьщини – активісти запропонували їм звернутися до правоохоронців.

Читайте також. Самооборона Майдану в Тернополі змінила адресу і статус

До співробітників управління боротьби з економічною злочинністю обласної міліції надійшла заява про те, що медик обласної дитячої лікарні вимагає від родичів однієї з пацієнток неправомірну вигоду у сумі тисячу вісімсот гривень за документ, що засвідчив би інвалідність. Триста гривень «ескулап» уже поклав до кишені, перед тим як віддати висновок лікарсько-консультативної комісії. Проте замість решти грошей дочекався кримінальної статті.

Довідково. Щодо підозрюваного розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 ККУ – “вимагання неправомірної вигоди”. Триває досудове розслідування.