У Тернополі – виставки на різний смак: від витинанок до живих звірів

виставка-nВласну виставку у Тернополі, в арт-клубі “Коза”, відкрив художник і арт-терапевт Олександр Дмітрух. Аж 16 робіт автора, на яких зображені зірки кінематографу, тернополяни можуть оглянути упродовж січня-лютого.

Його твори – це своєрідні витинанки, але створені за особливою технікою – без попереднього нанесення малюнка. Ідея з витинанками виникла в Олександр Дмітруха під час ілюстрування однієї книги. Тоді графіка йому видалася надто нудною, а живопис – нецікавим. Олександр Дмітрух на ходу може вирізати портрети, чим і планує займатись на майстер-класах.

Читайте також. На Тернопільському ставі у хокей гратимуть спортсмени зі всієї України (Відео)

Окрім того, у Тернополі цими днями можна оглянути чимало цікавих експозицій. Так, у галереї “Бункермуз” триває виставка трофей сів – “Трололо” Олега Сусленка. Виставка Вікторії Демків «Живопис та реставрації» проходить у художньому музеї. А також там триває виставка конкурс художників-аматорів на здобуття премії Ярослави Музики.

Читайте також. “Історія нашої держави має стати основним учителем”, – архівісти (ВІдео)

Дерев’яні скульптури Іоанна Пінзеля досі можна оглянути у Тернопільському замку. Документальну виставку, присвячену 25-річчю створення Тернопільської філії Української Гельсінської спілки цього тижня відкрили у краєзнавчому музеї. Те саме – із експозицією «Україна: один народ – одна держава». Виставку, присвячену акту Злуки, відкрили в обласному архіві.

До речі, із дітьми можна піти на виставку «Джунглі парк».  Більше 100 видів тварин пропонують оглянути у ТРЦ “Ювілейний”. Вперше відкрили двері для глядачів – саме 25 січня.