У Тернополі висадять нові види екзотичних дерев (Фото)

слива Pissardi
слива Pissardi

Десять слив виду “Pissardi”, а також два клени “Drummondii” висадять у тернопільському “Сквері Кобзаря”. Про це повідомляє мерія.

Свого часу сквером опікувався відомий волонтер Корпусу миру США Джон Звожек, який мріяв висадити там кольорові дерева для створення так званого «рамкового ефекту» – вкраплень різних кольорів у звичні зелені барви.

– На той час у нас не було змоги знайти посадковий матеріал, щоб втілити прагнення Звожека. На щастя, зараз влада міста прислухається до людей, які прагнуть зробити його кращим, тому одна з мрій покійного вже волонтера, який неймовірно любив Тернопіль, буде втілена, – розповів заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради Олег Соколовський.

В управлінні ЖКГ кажуть, що дерево сливи Pissardi привертає до себе увагу завдяки незвичному червоному з бордовим відтінком листю. Цвіте дерево у квітні безліччю величезних рожевих або білих квітів.

Клени Drummondii мають чудове чітко окреслене листя. При розпусканні вони рожеві, а влітку – зелені з декоративною білою смужкою. Їх у місті висадять вперше.

Клен Drummondii
Клен Drummondii