У Тернополі всю інформацію, що стосується АТО та допомоги бійцям, можна дізнатися у call-центрі (Відео)

кол-центрЦентралізований call-центр, де можна отримати усю необхідну інформацію про допомогу бійцям АТО, діє у Тернополі.

Що потрібно, куди приносити, про роботу волонтерів, можна дізнатися зателефонувавши на «гарячу лінію» – 097-205-50-55.

Читайте також. “Бійців, які в нас лікуються, навчають навикам саморегуляції”, – лікар-психіатр Олег Гуковський (Відео)

За цим номером можна отримати й консультації психолога та звернутися до регіонального представника Уповноваженого з прав людини в Україні з приводу захисту прав військовослужбовців і мобілізованих. Call-центр координує роботу усіх складів допомоги бійцям АТО в Тернополі. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– До нас люди звертаються, наприклад, якщо вони хочуть теплий одяг привезти, автомобілі для добровольчих батальйонів, продукти. Ми одразу координуємо, на який склад їм потрібно приїхати. Ми шукаємо волонтерів, які мають легківки. Тих, хто може дві-три години приділити, щоб посортувати речі, біля супермаркету постояти з банками – збирати гроші, – розповіла волонтер логістичного центру Ольга Худа.

Читайте також. “Декого з бійців не визнають учасниками АТО”, – тернополянин Володимир Шевченко (Відео)

У Логістичний центр можна звернутися і за порадою кваліфікованого психолога. Регіональний представник Уповноваженого з прав людини в Україні Володимира Шевченко там консультує з приводу захисту прав військовослужбовців і мобілізованих.

– Люди – досить активні. Щодня – дуже багато дзвінків. Але хотілося б, щоб була ще більша активність, бо ми надаємо кваліфіковану психологічну допомогу. Ми хотіли б, щоб в цьому аспекті більше зверталося до нас людей. Саме хлопці, які повертаються, які йдуть на ротацію чи отримали поранення, чи їхні родичі. Усі можуть звертатися по допомогу, – каже Ольга Худа.

Довідково. Детальнішу інформацію про те, яка допомога потрібна бійцям АТО, можна отримати за номером «гарячої лінії» Логістичного центру – 097-205-50-55.