У Тернополі всіх запрошують до участі в молитовному поході за мир

P7190070-nВід Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці Тернополя у неділю, 18 січня, пройде молитовний похід за мир.

Розпочнеться все – о 12 год. Архиєпископ і митрополит Василій Семенюк закликає усіх християн взяти участь молитві та об’єднатися у спільній боротьбі проти тероризму.

Читайте також. Як у Зарваниці на Тернопіллі відсвяткували Святого Василія (Фото)

– Наймогутнішою зброєю християнина є молитва, – зазначає у своєму зверненні (див. повний текст на сайті місцевої архиєпархії УГКЦ) архиєрей. – Закликаю усіх наших вірних стати на захист Божої заповіді «Не вбий», продемонструвати свій засуд та огиду терористам, що ховаються за спинами мирних жителів, жінок і дітей.

Він нагадав, що, переживаючи різдвяний період, ми не можемо потішити наших рідних добрими звістками. Трагедія під Волновахою стала черговим викликом усім нам. З рук озброєних терористів більше десятка мирних співгромадян втратили життя і цим показали, що людське життя в нашому суспільстві є під загрозою терору.

Читайте також. Бійця у зоні АТО вчасно доправили у лікарню, завдяки бусу, який купили жителі Тернопілля (Фото)

- Із молитвою на устах за мир в Україні усі ми спільно підемо до Тернопільського ставу, де буде звершене освячення води в навечір’я святого Богоявлення, - каже владика. - Молюся, щоб у цей нелегкий час випробувань для нашого народу, серед нас не було тих, що мовчать або є байдужі. Невинно пролита кров наших братів мусить зруйнувати цю злочинну байдужість.

Софія Левицька