У Тернополі вшанували миротворця, який загинув у Косово 8 років тому (Фото)

Старший лейтенант Ігор Киналь загинув під час виконання службового обов’язку у складі Спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Косово 8 років тому.

Вранці 17 березня 2008 року під час проведення спецоперації зі звільнення захопленої території і приміщення суду в північній частині міста Мітровиця сталося зіткнення противників проголошення незалежності Косова з поліцейськими силами ООН. Протестувальники обстріляли будинок поліцейської станції та закидали гранатами. Внаслідок цих дій Ігор Киналь отримав численні осколкові поранення і, не зважаючи на проведену хірургічну операцію, помер. Тернополянина посмертно нагородили орденом «За мужність» 3 ступеня та відзнакою МВС України «Хрест слави».

Сьогодні ж до меморіальної дошки миротворцю на третій школі Тернопоял, де він вчився, лягли квіти від його колег, друзів, рідних.

Подякував присутнім за слова підтримки батько загиблого миротворця Богдан Киналь.

– Ми вдячні друзям і побратимам, що пам’ятають про нашого сина. Він жив так, як і загинув – всюди був перший, – цитує батька прес-центр ГУ Нацполіції у Тернопільській області.

ф1ф2ф3