У Тернополі вперше пройде ярмарок і парад помічників святого Миколая (Відео)

миколайНа Тернопільщині стартує вже Х акція під назвою “Миколай про тебе не забуде”.

У суботу, 15 листопада, в храмі Святого Йосафата відбудеться перше пакування пряників. Їх можна буде купити в усіх греко-католицьких церквах Тернополя. У храми також просять приносити іграшки, канцтовари, засоби гігієни і благодійні пожертви. Зголошуватись закликають і волонтерів.

Читайте також. Тернопільські школярі та педагоги вже передали воякам 114 тис. грн

Як і минулого року в рамках акції “Миколай про тебе не забуде” у церквах можна буде придбати пряники. Виручені гроші витратять на цукерки і мандарини для малечі. Благодійники закликають тернополян стати активними учасниками акції. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Перше пакування відбудеться в церкві Святого Йосафата, що на «Дружбі». Далі плануємо щосуботи пакувати пряники. Уже 27 числа в нас пройде благодійний концерт, з 8 до 12 – традиційні майстерні Святого Миколая. І вперше у Тернополі буде парад помічників святого Миколая – 14 грудня, – розповів координатор акції “Миколай про тебе не забуде” Назар Біляк.

Читайте також. Тернополяни хочуть зробити бійцям АТО подарунки до Дня святого Миколая (Відео)

Щороку подарунки отримує більше тисячі дітей. Цьогоріч ця цифра буде ще більшою, бо волонтери формуватимуть пакунки також для дітей бійців, що нині воюють на сході, та переселенців.

– Хочемо також пакувати подарунки для дітей зі звільнених міст, – каже юнак. – Парад помічників святого Миколая буде завершуватися ярмарком на Театральному майдані, де всі отримані гроші підуть на допомогу дітям у звільнених містах.

Протягом місяця благодійники готуватимуться до акції. Не зайвими у добрій справі будуть і руки. Організатори акції запрошують усіх охочих стати помічниками Святого Миколая.

– Найкраще долучитися і зареєструватися через Інтернет. У групі «вКонтакті» – “Миколай про тебе не забуде/ Тернопіль” є посилання на реєстраційну анкету, там можна залишити свої персональні дані, а далі – наші координатори зателефонують і скажуть, що і коли буде відбуватися. Там також можна вибрати рід занять, якими волонтери хотіли б займатися, тобто: рознесення подарунків чи пакування пряників, чи допомога на майстерні Святого Миколая, сортування речей, які приносять на фабрику, – пояснює координатор акції.