У Тернополі влаштують діалог між владою, бізнесом і громадськістю (Відео)

демкураПерша Міжнародна конференція в рамках проекту “Український інвестиційний діалог 2015″ відбудеться на Тернопільщині.

Нагадаємо, на форумі планують презентувати сприятливий інвестиційний клімат області та інвестиційні проекти, які одні з перших і реалізують.

Читайте також. Тернопілля запропонує інвестпроекти у сфері енергозбереження та інших галузях

У 2015 році очікують нову хвилю інвестицій в українську економіку, каже співорганізатор Міжнародного проекту “Український інвестиційний діалог-2015″ Ганна Крисюк. Проект стартував восени, він покликаний консолідувати зусилля влади, бізнесу та громадськості, аби створити умови для інвестування. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Тернопільщина в рамках попередньої співпраці є дуже цікавою в плані комунікації влади, бізнесу і громади. І те, що у вас є такі знакові особистості, які вже входять в оргкомітет і вміють відстояти інтереси регіону, це дуже тішить і це дасть великі дивіденди регіону. Головне, щоб були чесні правила гри, щоб люди вміли підтримувати і розуміти один одного, щоб знаходили компроміси для того, щоб розвивати як Тернопільський регіон, так і всю Україну, – розповіла Ганна Крисюк.

– Ми тільки в листопаді відкрили регіональне представництво у Тернополі, і за цей короткий час уже зроблено багато роботи. Ми зустрічалися і з польською делегацією, з послом Китаю зустрічалися, з послом Грузії. Три дні тому я повернувся з Парижу, де зустрічався з усіма зацікавленими сторонами в співпраці. І дуже добре, що ми є співорганізаторами конференції “Український інвестиційний діалог-2015″, – каже регіональний представник Міжнародної торгової палати Тарас Демкура.

Це не буде черговий інвестиційний форум для галочки, переконує Тарас Демкура. Це буде перший в Україні діалог між владою, бізнесом і громадськістю, орієнтований на результат.