У Тернополі влада оголосила новорічний конкурс і приймає заявки на участь

ф1У Тернополі міська влада оголосили традиційний щорічний конкурс на краще новорічно-різдвяне оздоблення.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, заявки на участь у конкурсі “Феєрія новорічного міста” мешкацям міста слід подавати уже зараз.

З початком календарної зими та до 15 січня 2018 року в Тернополі проходитиме конкурс «Феєрія новорічного міста», метою якого є створення привабливого оформлення Тернополя та святкової атмосфери для мешканців і гостей міста в період новорічно-різдвяних свят. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал.

Участь у конкурсі можуть взяти установи, підприємства та організації, незалежно від форм власності, розташовані на території міста, суб’єкти господарської та мешканці Тернополя.

Заявки для участі у конкурсі приймають до 25.12.2017 року:

  1. у номінації «Карнавал прикрас» - в управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради: за адресою м. Тернопіль, вул. Коперніка, 1, тел. 40-41-37, 40-41-38;
  2. у номінації «Зелена модниця» та «Настрій дарований серцем» - в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперніка, 1, тел.25-49-34, 52-58-48.

Результати конкурсу будуть оголошені у січні 2018 року. Переможців відзначать грамотою та грошовою винагородою.