У Тернополі відзначили тих, до кого йдуть по допомогу, захист, піклування (Фото)

осн55 працівників соціальної сфери отримали відзнаки з нагоди професійного свята, яке відзначають у першу неділю листопада.

Їх вручив за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у реалізацію державної політики соціального захисту населення з нагоди професійного свята голова Тернопільської обладміністрації Олег Сиротюк.

Читайте також. “Часто школу перетворюємо на бюрократію”, – отець Войцех Змудзінські

Фоторепортаж про це оприлюднив сайт ОДА сьогодні, 31 жовтня.

- Хочемо висловити подяку за вашу працю, - зазначив очільник області. – Ми чітко розуміємо, що соціальна сфера це - достатньо велика державна структура, що нараховує понад 5 тисяч людей. Кожен другий житель області користується послугами, які ви надаєте. Ті, які лише народилися, і ті – кому за сто років, кожен, хто потребує допомоги, захисту, піклування завжди отримують їх звертаючись до вас.

Привітав із професійним святом працівників соціальної сфери і перший заступник голови Тернопільської обладміністрації Іван Крисак. Куратор соціальної сфери вручив подяки за співпрацю Тернопільській обласній організації Товариства Червоного Хреста України, Тернопільському  обласному відділенню Фонду соціального захисту інвалідів та Тернопільському обласному фонду «Милосердя і здоров’я».

Софія Левицька