У Тернополі відремонтують 25 дворів і покрівлі на 20 житлових будинках (Фото, Відео)

P4240033-nКапітальний і поточний ремонт доріг, прибудинкових територій, житлового фонду триває у Тернополі.

Читайте також. Подарунок за мільйон втішив не усіх мешканців Злуки (Фото, Відео)

Більше 20 років двори у Тернополі практично не ремонтували, тому в цьому році міська рада значну увагу сконцентрували на ремонтах саме прибудинкових територій. На це виділили майже 7,5 млн грн. Запланували відремонтувати 25 дворів, повідомляє сайт міської ради.

Усі ремонті роботи перебувають на особистому контролі в міського голови. Як зауважив Сергій Надал, наразі капітально відремонтували двори на проспекті Злуки, 41-43, вул. Броварній, 23, Горбачевського, 2а, Р. Купчинського, 7. Тривають ремонтні роботи за адресами: вул. Дружби, 1, вул. Дружби, 3, просп. Злуки, 57, вул. Тарнавського, 12 і Протасевича, 18.

Читайте також. Тернопіль сподівався на гроші з Києва і допомагав майданівцям

Також капітальний ремонт запланували здійснити на вулиці Карпенка та прибудинкових територіях за адресами: вул. Карпенка, 15, 17, 21, а також вул. Курбаса, 6.

Загалом на капітальний ремонт житлового фонду цьогоріч передбачили 13 млн 777 тис. грн. За ці кошти, окрім дворів, капітально відремонтують покрівлі, міжпанельні шви, ліфти. Об’єкти, які необхідно першочергово відремонтувати визначила спеціальна комісія з фахівців житлово-комунальної сфери.

– Ще минулого року була започаткована співпраця управлінь міської ради, депутатів, громадських організацій та громадських активістів щодо контролю за якістю виконання ремонтних робіт, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал. – Цьогоріч така практика продовжується. Зауваження та пропозиції оперативно обговорюють профільні управління. Усе перебуває на контролі.

За інформацією управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міської ради цьогоріч покрівлі капітально відремонтують на 20 житлових будинках. Уже провели ремонті роботи за адресами: вул. Київська, 1, 15 Квітня, 23, Лук’яновича, 2, 15 Квітня, 17, Купчинського, 9, Кривоноса, 3, Київська, 6. Розпочали роботи на вул. Новий Світ, 36, К. Савури, 10, Хмельницького, 29.

Читайте також. Самооборона пікетуватиме “Сбербанк Росії” у Тернополі

Міжпанельні шви відремонтують на 17 об’єктах житлового фонду. Уже виконали роботи на вул. Слівенській, 5 і 7, Героїв Крут, 1, просп. Злуки, 31, вул. Тарнавського, 3, Лепкого, 8, Морозенка, 1. Розпочали роботи на вул. Корольова, 2, Братів Бойчуків, 15, Протасевича, 4а.

Довідково. Капітальний ремонт ліфтів передбачений за адресами: вул. 15 Квітня, 8 (3 під.), вул. 15 Квітня, 7 (5 під), бульв. Петлюри, 1 (1 під.) і №10 (3 під.), вул. Л. Українки, 37 (1 і 2 під.).