У Тернополі відкрили новий пішохідний міст із ліфтами (Фото)

Пішохідний міст з’єднує новий мікрорайон із рештою Тернополя.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, новий сучасний міст сьогодні урочисто ввели в експлуатацію. Цей міст на вулиці 15 Квітня біля Збаразького кільця з’єднує Варшавський мікрорайон з парком Національного відродження та проспектом Степана Бандери.

З’єднати “Варшавський” мікрорайон Тернополя з рештою міста пішохідним мостом над автотрасою було єдиним можливим і оптимальним інжереним рішенням, оскільки мікрорайон розташований по той бік об’їзної міста.

“Зведений він без витрачення коштів з місцевого бюджету, адже облаштування мосту проводила будівельна компанія “Креатор- Буд” за власні кошти, що демонструє чудовий приклад державно-приватного партнерства та ведення соціально-відповідального бізнесу”, – сказав на відкритті мосту міський голова.

Пішохідний міст висотою 6 і довжиною 60 метрів над об’їзною зведений із застосуванням нових технологій і вирішить багато проблем: від належного освітлення вулиці  до безпеки пішоходів та водіїв. Для зручності міст обладнаний двома ліфтами, у які з легкістю поміщаються візки для людей з особливими потребами та дитячі візки.

Як виглядає відкритий сьогодні у Тернополі новий міст – у фото з сайту Тернопільської міськради.