У Тернополі відбудеться VІІI Міжнародний інвестиційний форум: які результати попередніх форумів?

http://wm4psc.com
http://wm4psc.com

11–12 жовтня у Тернополі відбудеться VІІI Міжнародний інвестиційний форум. Очікується, що в ньому братимуть участь представники  з  Польщі, Литви, Великої Британії, Швеції, Італії, Іспанії, Естонії, Чехії, Болгарії, Німеччини, Швеції. Ще, можливо, долучаться й представники з інших країн. Наприклад, Росію, можливо, представлятиме консул. Найбільш численними будуть делегації з Польщі та Литви.

Такі заходи є дуже потрібними для області. Попередні інвестиційні форуми дають свій економічний ефект, – переконують представники влади.

–        Рівень інвестицій зростає. На жаль, не маю біля себе статистики у цифрах, скільки припадає інвестицій на жителя області, але область змістилася з 27 місця серед областей України ( коли був перший форум) до 18-го, – заявив на сьогоднішній прес-конференції заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Василь Гецько.

 Є й інші критерії, які свідчать про результат інвестиційних форумів, – наголосив начальник управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності ОДА Василь Кравець. Зокрема, Тернопільщина за півроку 2013-го збільшила експорт на 77.4 відсотки, а це на 206 мільйонів доларів. Торгує область з 83-ма країнами світу. Продаємо в основному зернові та харчові субпродукти, устаткування до машин. Цьогоріч створено 25 підприємств з часткою іноземного капіталу, загалом таких підприємств є 256 в області. 75 відсотків торговельних відносин припадає на країни Євросоюзу. Зовнішньоторговельний оборот за півроку 2013 року становить 370 мільйонів доларів, очкується, що можна буде вийти до кінця року на 800 мільйонів доларів.