У тернопільській школі відкрили спортклуб – діти 7-12 років займатимуться безкоштовно (Фото)

осн22Спортивний клуб «Фаєр» відкрили сьогодні, 4 грудня, у приміщенні Тернопільської школи №21.

Там зробили капітальний ремонт, встановили нове сучасне обладнання. Ремонтні роботи тривали більше року, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Чемпіонат Європи з футзалу: відзначився вихованець тернопільського тренера

– Відкриття спортклубу відбулося у рамках обласної акції «Спорт проти  деградації», метою якої є показати переваги занять спортом і здорового способу життя, – наголосив заступник голови Тернопільської обладміністрації Леонід Бицюра. – Спорт важливий не тільки, щоб підтримувати фізичне здоров’я, форму, а й тому, що виховує риси характеру, які знадобляться у дорослому житті: цілеспрямованість, впевненість, наполегливість.

Спортивні школи у приміщеннях звичайних шкіл – явище не нове. Так, зал для занять із фрі-файту працює у Тернопільській школі №16, у школі №2 – для занять із панкратіону. Такі ж клуби планують відкривати й в інших навчальних закладах, зокрема у професійно-технічних училищах.

Читайте також. Чемпіонат України з плавання: наш земляк виборов срібну і дві бронзових медалі

– Наразі тривають переговори з представниками національної федерації кікбоксингу, тайського боксу, щоб позиціонувати Тернопіль  як центр змагань різних рівнів, у тому числі і кубка України. У березні наступного року  ми очікуємо проведення чемпіонату з кікбоксингу в нашому місті, – наголосив заступник.

За словами міського голови Сергія Надала, такий зал є чудовим прикладом соціального партнерства між бізнесом та владою міста.

– Сьогодні у загальноосвітніх школах Тернополя є багато приміщень, які не використовуються через відсутність належного обладнання та ремонту, – розповідає Сергій Надал. – З метою залучення якнайбільше дітей до спорту, у нас була ідея пропонувати підприємцям брати такі приміщення у оренду та облаштовувати там спортивні зали. Підприємці відгукнулися на такий варіант співпраці, вклали власні кошти у приміщення, де взагалі не було ремонту, та придбали нові якісні тренажери.

У новому спортклубі зможуть займатися не лише школярі. Для дітей віком 7-12 років заняття будуть безкоштовними, для старших – 6-8 грн за одне.

Директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА Віктор Мацикур висловив сподівання, що у сучасних спортивних залах клубу займатимуться майбутні чемпіони і переможці.

– Ми готові співпрацювати і допомагати, – наголосив він. – Відкриття кожного спортивного клубу – це радість для нас, адже це – заклад, який буде працювати на перспективу.

Софія Левицька